6 mars 2013

Posouvam se dal

strih Ottobre
 
strih Farbenmix kalhoty BO

K siti jsem se dostala diky Ivance a jejimu casopisu Marina a pak uz jsem v tom jela az po usi.  Kabelky, klobouky, penezenky a tak podobne jsem se sit nebala. Ovsem k siti obleceni jsem mela odjakziva respekt, prestoze je moje mamka skvela svadlena, ktera usije kdeco.
Navic ani ja ani kluci nejsme typicke strihove postavy a tak bych musela strih razne predelat.
No prekonala jsem to vsechno a vloni v lete jsem si usila sukne. Ovsem to se nepocita, nebot dle navodu od Bellet zvladne usit cokoliv kdekdo. Nejvetsi krok ku predu je  tricko a kalhoty pro Clement. Dalsi latky jsou na ceste. Priznam, ze ceny jsou pekne vysoke a navic nakupuji v Nemecku ( Francie je ve vyberu dost bidna).
Dokonce uz pokukuji po overlocku a to se pak bude uplet sit jedna basen.
(dekuji Stassy)


Tshirt en jersey et pantalon en velour cotêle. Patron magazine Ottobre et farbenmix. Mes premier vêtements pour Clement fait par moi même.  Le tissu jersey acheter chez Dawanda allemande.

2 commentaires:

  1. Ahoj, ráda bych tě pozvala na svůj blog . Předem podotýkám, že mi nejde o reklamu, ale o to, aby se o problematice, které se na svém webu věnuju, dozvědělo co nejvíce lidí a poučilo to tak laickou veřejnost, která je většinou jen plna předsudků. Blog je věnován poruchám příjmu potravy a hlavně boji s těmito nemocemi. Nehodlám se řadit k thinspo nebo podobným komunitám. Na blogu najdeš i trochu z cesty mým životem, každodením bojem s PPP, ale také spoustu rad a tipů týkajících se kosmetiky, fotek, článků o mně samé, beauty vychytávky, recenze, recepty, které nikde jinde nenajdeš a mnoho dalšího. Kdyby tě blog zaujal, budu moc ráda, když zanecháš komentář nebo se můžeš stát dalším z mých ctěných "followers". Budu se moc těšit na tvou návštěvu a přeji krásný zbytek dne. Andie :)*
    www.andie-chambers.blogspot.cz

    RépondreSupprimer
  2. Krásné opičkové věcičky.

    RépondreSupprimer

Moc vam vsem dekuji za nahlednuti a vase komentare.